Vestergade 22
5600 Faaborg

HAVKAJAKKLUBBEN MALIKLIK

Forside Kalender Bestyrelse og vedtægter Maliknål Telefonliste Når du bygger kajak Billeder Kajaknavne Link

Kontakt

     
Adresseliste 2017
 
     
Fornavn Efternavn Adresse Postnr. By Tlf. Mobil Mail Bestået Malik-prøven
Anne Møller Præstegaardsgyden 21 5600 Faaborg   23340170 21annemoeller@gmail.com  
Anne Strange Provstegade 18 5000 Odense C   23234688 anne.strange@mail.dk, x
Anne-Marie Høj Nielsen Saugstedvang 13 5600 Faaborg   22972530 saugstedvang@faabva.dk,  
Benny Uttenthal Nielsen Grønnegade 47 5600 Faaborg 20918341 46499905 B.Uttenthal.Nielsen@gmail.com,  
Bettina  Frigaard Kalekovej 50 5600 Faaborg   29441254 bfk@cpt-as.dk,  
Birgitte  Højgaard  Strandgårdsvej 25 5762 V.Skerninge   21689111 hojgaard29@gmail.com,  
Birgitte  Larsen Filippavej 57C 5762 V. Skeninge 86159356 21255891 bla@vucfyn.dk,  
Birthe Godske Vandværksvej 12 5600 Faaborg   21406327 godske25@gmail.com, x
Birthe Rask Bøjdenvejen 65 5750 Ringe   30537185 krirask@gmail.com, x
Bjarke  Jørgensen Søfældevej 46 5750 Søfælde   22774685 bjajoe@gmail.com  
Bjarne Bregentved Rasmussen Øster Hæsingevej 29a 5600 Faaborg   20951665 bjarne.bregentved@gmail.com, x
Bjerne Larsen Rewentlovsvej 84 5600 Faaborg 62651704 52386237 jl1704@ofir.dk, x
Bo Bundgaard Lassen Østerled 7 5600 Faaborg 62611438 40162230 bbl@hdaps.dk,  
Bodil Vagn Nielsen Solsortvej 13, Thurø 5700 Svendborg 61400929   bodil.vagn@mail.dk,  
Britta Christiansen Rørdrumvej 14 5600 Faaborg   22780754 britta_chr@hotmail.com, x
Børge Hast Damtoften 30 5600 Faaborg 62614262 51824262 , x
Claus Tranberg Chr.9`svej 31 2.sa 5600 Faaborg   28142537 psykolog@claustranberg.dk, x
Claus Fensby Jensen Alpevej 26 5771 Stenstrup   23461692 felix.4x4@hotmail.com,  
Connie Wøbbe Alléskovvej 14 5600 Faaborg   22876860 moeller1506@gmail.com x
Dorte Mylling Danielsen Kildetoften 55 5600 Faaborg   60421553 dortedanielsen@gmail.com,  
Erik Madsen Kaj Nielsensvej 4 5600 Faaborg 62619645   MADSENE@faabva.dk, x
Erling Nøhr Sinebjergvej 54 5600 Faaborg   20752141 jetteogerling@gmail.com, x
Estrid Pedersen Carl Nielsensvej 64 A 5792 Årslev 65901232 20494232 estrid112233@gmail.com,  
Finn Henriksen Rugagerparken 23 5600 Faaborg   51336191 lm_fh@yahoo.dk,  
Flemming Buch Rørdrumvej 6 5600 Faaborg   50591947 buch.faaborg@stofanet.dk, x
Flemming Malmquist Obling Sognevej 43 5620 Glamsbjerg   20221796 buefk@hotmail.com,  
Gisela Bruhn Assensvej 62 5600 Faaborg   30297556 giselabruhn1@gmail.com, x
Grethe Andersen Kaj Nielsensvej 23 5600 Faaborg 62617494 25763504 gretheandersen45@gmail.com, x
Gunnar Nielsen Vibevej 18 5600 Faaborg   63617744 Gunnarnielsen68@gmail.com,  
Hans Kristoffersen Kalekovej 50 5600 Faaborg   21700470 hk@cpt-as.dk,  
Hans Pade Nielsen Sølvbjergvej 33 5600 Faaborg   22210315 hansinge09@gmail.com, x
Helda Stjerneby Tåstebjerggyden 9 5600 Faaborg   23718162 helda@stjerneby.dk, x
Henning Rye Sundagervej 8 5600 Faaborg   22628744 mbhrye@gmail.com, x
Inge Horsgaard Sølvbjergvej 33 5600 Faaborg   29683669 ihorsgaard@gmail.com, x
Jan Christensen Solsortevej 13 5700 Svendborg 63956116   janchristensen@live.dk,  
Janne Knabe Nielsen Dyreborgvej 18 5600 Faaborg 62618876 22583991 janne-fma@hotmail.com, x
Jes Nørregaard Østerdalen 1 EF 5260 Odense S 31630854   jes22101955@gmail.com,  
Jonas Kristiansen Østerbrogade 58 5600 Faaborg   61780158 lpch@mail.dk,  
Jørgen Madsen Strandgaardsvej 25 5762 V. Skerninge 20146557   nanoq147@hotmail.com,  
Jørgen E. Hansen Ryttervej 19 5600 Faaborg 66102142 60887234 elper57@gmail.com,  
Kaj Møller Præstegårdsgyden 21 5600 Faaborg 62601943 22353229 moeller@sjovpost.dk, x
Karoline Degn Espersen Skolevej 13, Horne 5600 Faaborg   50402231 karoline.espersen@hotmail.com,  
Karsten Hauser Langemarken 30 5762 V. Skerninge 20675245 karsten@hauserhavedesign.dk,  
Ken Stjerneby Tåstebjerggyden 9 5600 Faaborg 39624705 40367811 helda@stjerneby.dk, x
Kim Brix Svendborgvej 237 5600 Faaborg 98157005 22307065 family-brix@email.dk, x
Kirsten Kampp Rønnevej 3 5620 Glamsbjerg 64722462 31144888 kka@vucfyn.dk, x
Kirsten Larsen Odensevej 41 5600 Faaborg 62614941   kirstenskriver@tiscali.dk, x
Kirsten Ilum Tværvej 12 5600 Faaborg   60926781 Ilumjensen12@gmail.com, x
Kirsten Gottlieb Brevikvej 3 5600 Faaborg 63607003 21657306 k.r.gottlieb@stofanet.dk, x
Knud Buch Assensvej 406 5600 Faaborg   40131727 knbuch@email.dk, x
Kristian Rask Bøjdenvejen 65 5750 Ringe 62271214 20276221 krirask@gmail.com, x
Lars Bjørn Rørdrumvej 14 5600 Faaborg 62619507 41684807 lbchr@hotmail.com, x
Leo Julin Nielsen Klintevej 24 5600 Faaborg 62612487 41412487 julin@nielsen.mail.dk,  
Lis Kjeldgaard Stenshøjvej 8 A 5600 Faaborg 62601622 20481634 liskjeldgaard@hotmail.com, x
Lis Bang Pedersen Elmevej 3 5762 V. Skeninge 62243622 22471750 llisbang@v-skerningemail.dk,  
Lisbeth  Bjerrung Østerbrogade 101 5600 Faaborg   50568386 lisbeth2112@gmail.com,  
Lisbeth Bundgaard Lassen Østerled 7 5600 Faaborg 62611438 40162230 bbl@hdaps.dk,  
Lise Horn Odensevej 80A 5600 Faaborg   51361306 liho@live.dk, x
Lone Stald Johansen Kløvervej 51 5792 Aarslev   25122640 lonestaldjohansen@gmail.com, x
Lotte Graversen Klostergade 9 5600 Faaborg 62611220   klostergade9@stofanet.dk,  
Marianne Humle Strandgårdsparken 39 5600 Faaborg 62611075 41819375 jamma1943@gmail.com, x
Mikkel  Kleist Kærvej 6C 5762 V. Skeninge 62262534   mikkelkleist@hotmail.com, x
Per Kristiansen Østerbrogade 58 5600 Faaborg   61780158 lpch@mail.dk,  
Pia Rosendahl Kjellgren Floravænget 1, 1 th 5250 Odense SV 53766176   piakjellgren@gmail.com,  
Poul Sejer Nielsen Floravænget 1, 1 th 5250 Odense SV 21422448   poul@sejer-nielsen.dk, x
Rene Larsen Grønnegade 34,2 5600 Faaborg   40136595 1larsen@live.dk,  
Solveig Kalia Henriettevej 11, 1 tv. 5000 Odense C 51809886 51901994 solveig-kalia@hotmail.com, x
Steen Mørup Arreskovvej 23 5600 Faaborg 62641910 30641910 STM@bdo.dk, x
Stine Degn Espersen Skolevej 13 5600 Faaborg   50461270 stine3B@gmail.com,  
Suzette Ascot Rewentlovsvej 91A 5600 Faaborg   20603313 suzetteascot@gmail.com,  
Torben Steffensen Prices Havevej 39 5600 Faaborg   26331939 steffensen65@hotmail.com, x
Ulf Nielsen Dyreborgvej 18 5600 Faaborg 62618876 25683653 ulfnielsen@live.dk, x
Vibeke Hansen Rugagerparken 21 5600 Faaborg   72536081 viha@fmk.dk x
Westy Rimmer Nielsen Grønnegade 74 5600 Faaborg   60620605 wrn@ni-con.dk,  
Aage Lysemose Hornegyden 22 5600 Faaborg 62601140   ,  
Aase Nielsen Klintevej 24 5600 Faaborg 62612487 41412487 julin@nielsen.mail.dk,  

 

 
Havkajakklubben Malik Bank - Sparekassen Faaborg - Regnr. 0828 - Konto 8015809222