Vestergade 22
5600 Faaborg

HAVKAJAKKLUBBEN MALIKLIK

Forside Kalender Bestyrelse og vedtægter Maliknål Telefonliste Når du bygger kajak Billeder Kajaknavne Link

Kontakt

     
Adresseliste 2018
 
Fornavn Efternavn Adresse Postnr. By Tlf. Mobil Mail Malikprøve
                 
Anne Møller Præstegaardsgyden 21 5600 Faaborg 23340170 21annemoeller@gmail.com; x
Anne Strange Provstegade 18 5000 Odense C 23234688 anne.strange@mail.dk; x
Anne-Marie Høj Nielsen Saugstedvang 13 5600 Faaborg 24798201 saugstedvang@faabva.dk;
Benny Uttenthal Nielsen Grønnegade 47 5600 Faaborg 20918341 46499905 B.Uttenthal.Nielsen@gmail.com;
Bettina  Frigaard Kalekovej 50 5600 Faaborg 29441254 bfk@cpt-as.dk;
Birgitte  Højgaard  Strandgårdsvej 25 5762 V.Skerninge 21689111 hojgaard29@gmail.com;
Birgitte  Larsen Filippavej 57C, Hundstrup 5762 V. Skeninge 86159356 61509356 bla@vucfyn.dk;
Birthe Godske Vandværksvej 12 5600 Faaborg 21406327 godske25@gmail.com; x
Birthe  Rask Bøjdenvej 65 5600 Faaborg 30537185 krirask@gmail.com; x
Bjarne Bregentved Rasmussen Øster Hæsingevej 29a 5600 Faaborg 20951665 bjarne.bregentved@gmail.com; x
Bjerne Larsen Rewentlovsvej 84 5600 Faaborg 62651704 52386237 jl1704@ofir.dk; x
Bo Bundgaard Lassen Østerled 7 5600 Faaborg 62611438 40162230 bbl@hdaps.dk;
Bodil Vagn Nielsen Solsortvej 13, Thurø 5700 Svendborg 61400929 bodil.vagn@mail.dk;
Brian Kristensen Assensvej 224 A Ist 5642 Millinge 60812291 ;
Britta Christiansen Rørdrumvej 14 5600 Faaborg 41684809 britta_chr@hotmail.com; x
Claus Fensby Jensen Alpevej 26 5771 Stenstrup 23461692 felix.4x4@hotmail.com;
Claus Tranberg Kildevej 16 5600 Faaborg 28142537 psykolog@claustranberg.dk; x
Connie Wøbbe Alléskovvej 14 5600 Faaborg 22876860 moeller1506@gmail.com; x
Dorte Mylling Danielsen Kildetoften 55 5600 Faaborg 60421553 dortedanielsen@gmail.com;
Ellen Sværke Køllenbjerg 8 5750 Ringe 50150013 ellen.svaerke@sol.dk;
Erling Nøhr Sinebjergvej 54 5600 Faaborg 62602423 jetteogerling@gmail.com; x
Estrid Pedersen Carl Nielsensvej 64 A 5792 Årslev 65901232 20494232 estrid112233@gmail.com;
Flemming Buch Rørdrumvej 6 5600 Faaborg 50541947 buch.faaborg@stofanet.dk; x
Flemming Malmquist Obling Sognevej 43 5620 Glamsbjerg 20221796 buefk@hotmail.com;
Frode Bæk Mortensen Østerbrogade 101 5600 Faaborg 27128800 frodebaekmortensen@gmail.com;
Gisela Bruhn Assensvej 62 5600 Faaborg 30297556 giselabruhn1@gmail.com; x
Grethe Andersen Kaj Nielsensvej 23 5600 Faaborg 62617494 25763504 gretheandersen45@gmail.com; x
Hans Kristoffersen Kalekovej 50 5600 Faaborg 21700470 hk@cpt-as.dk; x
Gunnar Nielsen Vibevej 18, Dyreborg 5600 Faaborg 63617744 Gunnarnielsen68@gmail.com;
Gurli  Jakobsen Strandgårdsparken 98 5600 Faaborg 62611301 gurli1301@gmail.com; x
Hans Pade Nielsen Sølvbjergvej 33 5600 Faaborg 22210315 hansinge09@gmail.com; x
Helda Stjerneby Tåstebjerggyden 9 5600 Faaborg 23718162 helda@stjerneby.dk; x
Henning Rye Sundagervej 5600 Faaborg 22628744 mbhrye@gmail.com; x
Inge Horsgaard Sølvbjergvej 33 5600 Faaborg 62651118 29683669 ihorsgaard@gmail.com; x
Jan Christensen Solsortevej 13 5700 Svendborg 63956116 janchristensen@live.dk;
Jan Møller Dall Assensvej 78 5600 Faaborg 25567902 mollerdall@faaborgvest.dk;
Janne Knabe Nielsen Dyreborgvej 18 5600 Faaborg 62618876 22583991 janne-fma@hotmail.com; x
Jes Nørregaard Østerdalen 1 EF 5260 Odense S 31630854 jes22101955@gmail.com;
Jesper Vagn Christensen Odensevej 76 5600 Faaborg 22918111 jespervagn@hotmail.com;
John  Simpkins Brevikvej 3 5600 Faaborg ;
Jørgen Madsen Strandgaardsvej 25 5762 V. Skerninge 20146557 nanoq147@hotmail.com;
Jørgen E. Hansen Ryttervej 19 5600 Faaborg 66102142 60887234 elper57@gmail.com;
Kaj Møller Præstegårdsgyden 21 5600 Faaborg 62601943 22353229 kajmoeller21@gmail.com; x
Karoline Degn Espersen Skolevej 13, Horne 5600 Faaborg 50402231 karoline.espersen@hotmail.com;
Karsten Hauser Langemarken 30 5762 V. Skerninge 20675245 karsten@hauserhavedesign.dk; x
Ken Stjerneby Tåstebjerggyden 9 5600 Faaborg 39624705 40367811 helda@stjerneby.dk; x
Kim Brix Svendborgvej 237, Åstrup 5600 Faaborg 98157005 22307065 family-brix@email.dk; x
Kirsten Kampp Rønnevej 3 5620 Glamsbjerg 64722462 31144888 kka@vucfyn.dk; x
Kirsten Ilum Rugagervej 16 5600 Faaborg 60926781 ilumjensen12@gmail.com; x
Kirsten Gottlieb Brevikvej 3 5600 Faaborg 63607003 21657306 k.r.gottlieb@stofanet.dk; x
Knud Buch Havnegade 42, 1. 5600 Faaborg 62681727 40131727 knbuch@email.dk; x
Kristian Rask Bøjdenvej 65 5600 Faaborg 20276221 krirask@gmail.com; x
Lars Bjørn Rørdrumvej 14 5600 Faaborg 62619507 41684807 lbchr@hotmail.com; x
Lars-Erik Andersen Øster Møllevej 8 5600 Faaborg 24205415 breenfeldt@stofanet.dk;
Leo Julin Nielsen Klintevej 24 5600 Faaborg 62612487 41412487 julin@nielsen.mail.dk;
Lis Kjeldgaard Stenshøjvej 8 A, Bøjden 5600 Faaborg 62601622 20481634 liskjeldgaard@hotmail.com; x
Lis Bang Pedersen Elmevej 3 5762 V. Skeninge 62243622 lisbang@v-skerningemail.dk;
Lisbeth  Bjerrung Østerbrogade 101 5600 Faaborg 50568386 lisbeth2112@gmail.com;
Lisbeth Bundgaard Lassen Østerled 7 5600 Faaborg 62611438 40162230 bbl@hdaps.dk;
Lise Horn Odensevej 80A 5600 Faaborg 51361306 liho@live.dk; x
Lone Stald Johansen Kløvervej 51 5792 Aarslev 25122640 lonestaldjohansen@gmail.com; x
Marianne Humle Strandgårdsparken 39 5600 Faaborg 62611075 jamma1943@gmail.com; x
Mikkel  Kleist Kærvej 6C 5762 V. Skeninge 62262534 mikkelkleist@hotmail.com; x
Niels Pedersen Strandgaardsparken 154 5600 Faaborg 27291149 conipe@hotmail.com;
Per  Kristiansen Østerbrogade 58 5600 Faaborg 61780158 lpch@mail.dk; x
Pia Rosendahl Kjellgren Floravænget 1, 1 th 5250 Odense SV 53766176 piakjellgren@gmail.com;
Finn Henriksen Rugagerparken 23 5600 Faaborg 51336191 lm_fh@yahoo.dk;
Poul Sejer Nielsen Thujavej 79 5250 Odense SV 53140445 poul@sejer-nielsen.dk; x
Rene Larsen Stentevej 8 5600 Faaborg 40136595 1larsen@live.dk; x
Richard Mee Dyreborgskovvej 3 5600 Faaborg 53788010 rawmtwo@gmail.com;
Solveig Kalia Henriettevej 11, 1 tv. 5000 Odense C 51901994 solveig-kalia@hotmail.com; x
Steen Mørup Arreskovvej 23 5600 Faaborg 62641910 30641910 STM@bdo.dk; x
Stine Degn Espersen Skolevej 13 5600 Faaborg 50461270 stine3b@gmail.com; x
Susanne Bahl Peter Hansensvej 30 5600 Faaborg 22133934 1larsen@live.dk;
Suzette Ascot Rewentlovsvej 91A 5600 Faaborg 20603313 suzetteascot@gmail.com;
Torben Steffensen Prices Havevej 39 5600 Faaborg 26331939 steffensen65@hotmail.com; x
Ulf Nielsen Dyreborgvej 18 5600 Faaborg 62618876 25683653 ulfnielsen@live.dk; x
Vibeke Hansen Rugagerparken 21 5600 Faaborg 62610303 vibekeh@stofanet.dk; x
Westy Rimmer Nielsen Grønnegade 74 5600 Faaborg 60620605 wrn@ni-con.dk;
Aase Nielsen Klintevej 24 5600 Faaborg 62612487 41412487 julin@nielsen.mail.dk; x
Aage Lysemose Hornegyden 22 5600 Faaborg 62601140 ;
Erik Madsen Kaj Nielsensvej 4 5600 Faaborg 62619645 81119645 MADSENE@faabva.dk; x
Børge Hast Damtoften 30 5600 Faaborg 62614262 51824262 ,
   

 

 
Havkajakklubben Malik Bank - Sparekassen Faaborg - Regnr. 0828 - Konto 8015809222